פסיכומטרי

פייר הכנה למבחני הקבלה לרפואה

ההצלחה הכי גדולה של פברואר 24

פייר מתעסקת בתחום הפסיכומטרי מזה כ – 8 שנים ומאמינה שבכדי להגיע לציונים הגבוהים באמת דרושה עבודה אישית פרטנית אחד על אחד. אנחנו מאמינים בהבנת עקרונות ופחות בשינון שאלות ובכך שלכל תלמיד יש את היכולת להגיע אל עבר הציון הנחשק.

אנחנו מזמינים אתכם לצלצל אלינו לשיחת היכרות ללא עלות בכדי לשמוע מה הסיפור שלכם ולראות אם אנחנו יכולים לעזור לכם בתהליך אל עבר הציון הנכסף.

פסיכומטרי ראשון שלי

למה כדאי ללמוד איתנו?

שיטה שעובדת

פיתחנו שיטה שגורמת לכם לשלוט במבחן ולא שהוא ישלוט בכם. אנחנו מאמינים בחשיבה ולא בהסתערות, וזה בדיוק מה שהמבחן בודק.

אכפת לנו

ברגע שהגעתם אלינו וסמכתם עלינו, נהיינו צוות ולכן נעשה הכל כדי לגרום לכם להצליח. אנחנו כאן בזמינות מלאה לכל דבר שתצטרכו.

קורס אישי

וכשאנחנו אומרים אישי אנחנו מתכוונים לזה. כל הקורסים אצלנו פועלים אך ורק במתכונת של אחד על אחד כי רק ככה אפשר להגיע לציונים גבוהים.

700+ זה אפשרי עם פייר

הרשמו עוד היום לקורס הכנה לפסיכומטרי

שיפור פסיכומטרי​

הגישה שלי לקבלת 700 + בפסיכומטרי

כמה קיבלת בסימולציות?

טעימה מהקורס

על משולש ברונזה שמעתם?

הגדרות באנלוגיות שאתם חייבים להכיר!

טכניקות בבעיות כמותיות שבטוח לא הכרתם

לנצח את הפסיכומטרי - הפודקאסט שיגרום לכם להצליח

תלמידים ממליצים

רוני ד

ממליצה בחום!
צמצמתי את הכמות טעויות שלי בצורה משמעותית. שיטות הלימוד קלות להבנה. דניאל ותמיר מורים מצוינים!

עודד ס

השתתפתי בחלק של חשיבה מילולית אצל דניאל. היא עזרה לי לבסס שיטות ניתוח וגישות שונות לחלקים השונים בפרק המילולי. קיבלתי עקרונות שליוו אותי במהלך כל המבחנים שעשיתי עד שלבסוף קיבלתי 148 בחלק המילולי במבחן האחרון. מאוד ממליץ!

יסמין פ

עדי הייתה המורה שלי והייתה איתי לאורך כל הדרך, היא פיתחה טכניקות נהדרות להתמודדות עם המבחן והנגישה אותם בצורה הטובה והמובנת ביותר. ממליצה בחום על לנסות את הקורס ההיביריד!

אלה פ

דניאל מורה מעולה. החומר עובר באופן ברור ובצורה מסודרת. אין ספק שזה כמה רמות מעל מה שמלמדים בקורסים ויכול בהחלט לעזור להקפיץ את הציון. אמנם התנסיתי רק בחלק המילולי של הקורס אבל יצא לי לחוות גם שיעור עם תמיר והתרשמתי ממש לטובה. בקיצור- תכנים ברמה הכי גבוהה שיש, בעלות שמתאימה לכל כיס. מומלץ!

קרן ש

בהתחלה קצת חששתי אך בדיעבד, זו ההחלטה הכי טובה שעשיתי בנוגע לפסיכומטרי. הקורס ממש מקצועי ותמיר אלוף שתמיד דואג שהחומר הובן והכל ברור. ממליצה בחום

תאיר ק

אני שמחה שהלכתי על הקורס של תמיר התותח- לימוד אישי עם חניכה מקצועית וממוקדת. הייתה לי את הדחיפה גם ברגעים אינטנסיביים ועכשיו אני מבינה שזה מאוד עזר לי!!

ממליצה בחום

ארי ס

דניאל המלכה של המילולי!

יש לה שיטות עבודה וטיפים מדהימים! ואפשר לראות שיפור ניכר בתרגול

בהתחלה בכלל ניגשתי למבחן המשולב. אבל עכשיו, בזכות הלימוד והתרגול איתה אני באמת מאמין שאני יכול לקבל את הציון שאני צריך במבחן ב-עברית- הקרוב

מעבר למורה מעולה, היא גם בן אדם מדהים

באמת אפשר לראות שאכפת לה מהתלמידים שלה. אחרי מבחן קצת פחות טוב היא ידעה בדיוק מה להגיד כדי להרים את המצב רוח. גם אחרי שברחתי להפסקה ארוכה היא נתנה לי את כל הכלים שאני צריך כדי לחזור לעניינים 

בקיצור אין עליך דניאל

יפעת ר

למדתי אצל יובל, והיא לימדה אותי שיטות לפרק המילולי שלא ראיתי באף מקום אחר. היא לימדה אותי להסתכל על השאלות בצורה שיטתית ועניינית, שהפכה את השאלות הקשות ביותר להרבה פחות מאיימות. אני ממליצה על יובל לכולם, אבל שמה דגש על אותם תלמידים שהגיעו לציונים הגבוהים, ועדיין צריכים לסחוט עוד כמה נקודות – הנקודות שהכי קשה להשיג. מעבר לכך שיובל מאוד מקצועית, אני ממליצה עליה מאוד מבחינת היחס האישי – היא מקסימה, מסבירה בסבלנות ובאורך רוח, ומשרה אווירה לימודית נעימה. היא עזרה לי מאוד גם בנושאים אחרים, הקשורים בקבלה ללימודים. היא תמיד מוכנה לייעץ ולעזור, ותשקיע מאמצים רבים על מנת לסייע לתלמידים שלה ולתת להם את המענה הטוב ביותר. מאחלת לכל מי שקרא את הביקורת בהצלחה בבחינה ובלימודים

יובל ד

למדתי למבחן בפעם הרביעית עם דניאל במסגרת מיונים ללימודי רפואה. דניאל עזרה לי מאוד בחלק המילולי, מבחינת אסטרטגיה, שיטות עבודה ויישום שלהם.

דניאל היתה זמינה מאוד ועזרה לי גם בשאלות קטנות מהבית. בנוסף, היא ענתה לי על שאלות וסייעה לי גם במהלך ההכנות למבחני האישיות שבכלל לא היו קשורים לשיעורים שעשינו, במסגרת הזמן הפנוי שלה.

ממליץ מאוד!

עדי א

למדתי באופן אישי אחד על אחד עם תמיר, זכיתי ליחס הכי איכפתי שיש, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ומענה על כל שאלה שהייתי צריכה. הרגשתי בנוח תמיד לשאול אותו מה שאני צריכה, וגם הרגשתי שהוא נותן לי פתרונות לקשיים שנתקלתי בהם, במיוחד במילולי.

700+ זה אפשרי עם פייר

הרשמו עוד היום לקורס הכנה לפסיכומטרי