המלצות

רוני ד

ממליצה בחום!
צמצמתי את הכמות טעויות שלי בצורה משמעותית. שיטות הלימוד קלות להבנה. דניאל ותמיר מורים מצוינים!

עודד ס

השתתפתי בחלק של חשיבה מילולית אצל דניאל. היא עזרה לי לבסס שיטות ניתוח וגישות שונות לחלקים השונים בפרק המילולי. קיבלתי עקרונות שליוו אותי במהלך כל המבחנים שעשיתי עד שלבסוף קיבלתי 148 בחלק המילולי במבחן האחרון. מאוד ממליץ!

יסמין פ

עדי הייתה המורה שלי והייתה איתי לאורך כל הדרך, היא פיתחה טכניקות נהדרות להתמודדות עם המבחן והנגישה אותם בצורה הטובה והמובנת ביותר. ממליצה בחום על לנסות את הקורס ההיביריד!

אלה פ

דניאל מורה מעולה. החומר עובר באופן ברור ובצורה מסודרת. אין ספק שזה כמה רמות מעל מה שמלמדים בקורסים ויכול בהחלט לעזור להקפיץ את הציון. אמנם התנסיתי רק בחלק המילולי של הקורס אבל יצא לי לחוות גם שיעור עם תמיר והתרשמתי ממש לטובה. בקיצור- תכנים ברמה הכי גבוהה שיש, בעלות שמתאימה לכל כיס. מומלץ!

קרן ש

בהתחלה קצת חששתי אך בדיעבד, זו ההחלטה הכי טובה שעשיתי בנוגע לפסיכומטרי. הקורס ממש מקצועי ותמיר אלוף שתמיד דואג שהחומר הובן והכל ברור. ממליצה בחום

תאיר ק

אני שמחה שהלכתי על הקורס של תמיר התותח- לימוד אישי עם חניכה מקצועית וממוקדת. הייתה לי את הדחיפה גם ברגעים אינטנסיביים ועכשיו אני מבינה שזה מאוד עזר לי!!

ממליצה בחום

ארי ס

דניאל המלכה של המילולי!

יש לה שיטות עבודה וטיפים מדהימים! ואפשר לראות שיפור ניכר בתרגול

בהתחלה בכלל ניגשתי למבחן המשולב. אבל עכשיו, בזכות הלימוד והתרגול איתה אני באמת מאמין שאני יכול לקבל את הציון שאני צריך במבחן ב-עברית- הקרוב

מעבר למורה מעולה, היא גם בן אדם מדהים

באמת אפשר לראות שאכפת לה מהתלמידים שלה. אחרי מבחן קצת פחות טוב היא ידעה בדיוק מה להגיד כדי להרים את המצב רוח. גם אחרי שברחתי להפסקה ארוכה היא נתנה לי את כל הכלים שאני צריך כדי לחזור לעניינים 

בקיצור אין עליך דניאל

יפעת ר

למדתי אצל יובל, והיא לימדה אותי שיטות לפרק המילולי שלא ראיתי באף מקום אחר. היא לימדה אותי להסתכל על השאלות בצורה שיטתית ועניינית, שהפכה את השאלות הקשות ביותר להרבה פחות מאיימות. אני ממליצה על יובל לכולם, אבל שמה דגש על אותם תלמידים שהגיעו לציונים הגבוהים, ועדיין צריכים לסחוט עוד כמה נקודות – הנקודות שהכי קשה להשיג. מעבר לכך שיובל מאוד מקצועית, אני ממליצה עליה מאוד מבחינת היחס האישי – היא מקסימה, מסבירה בסבלנות ובאורך רוח, ומשרה אווירה לימודית נעימה. היא עזרה לי מאוד גם בנושאים אחרים, הקשורים בקבלה ללימודים. היא תמיד מוכנה לייעץ ולעזור, ותשקיע מאמצים רבים על מנת לסייע לתלמידים שלה ולתת להם את המענה הטוב ביותר. מאחלת לכל מי שקרא את הביקורת בהצלחה בבחינה ובלימודים

יובל ד

למדתי למבחן בפעם הרביעית עם דניאל במסגרת מיונים ללימודי רפואה. דניאל עזרה לי מאוד בחלק המילולי, מבחינת אסטרטגיה, שיטות עבודה ויישום שלהם.

דניאל היתה זמינה מאוד ועזרה לי גם בשאלות קטנות מהבית. בנוסף, היא ענתה לי על שאלות וסייעה לי גם במהלך ההכנות למבחני האישיות שבכלל לא היו קשורים לשיעורים שעשינו, במסגרת הזמן הפנוי שלה.

ממליץ מאוד!

עדי א

למדתי באופן אישי אחד על אחד עם תמיר, זכיתי ליחס הכי איכפתי שיש, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ומענה על כל שאלה שהייתי צריכה. הרגשתי בנוח תמיד לשאול אותו מה שאני צריכה, וגם הרגשתי שהוא נותן לי פתרונות לקשיים שנתקלתי בהם, במיוחד במילולי.

קרן ק

עשיתי יום הכנה אצל פייר לקראת המבחן. יום ההכנה באמת מדמה את היום עצמו, עם שחקנים.
ההכנה נותנת הבנה של מה הולך להיות, כך שביום עצמו יש יותר מודעות והרגשה נוחה.

אסף ס

השנה לקחתי חלק בהכנה של מני לשלו, וביום סימולציה. משניהם הייתי מאוד מרוצה. הסימולציה דומה מאוד למציאות ונותנת תחושה שדומה לתחושה ביום עצמו. עשיתי את היום גם בשנה שעברה וניכרת ההשקעה ביום זה.
בקשר לשלו, חיפשתי משהו שיעזור לי לשפר את הצוון הלא גבוה שקיבלתי בשנה שעברה. שמעתי על ההרצאה של מני, והחלטתי שאנסה לאמץ את השיטה יחד עם הבנת עקרונות המבחן בעיני ואנסה לאזן ביניהם. כך עשיתי, ושיפרתי באופן מדהים ב44 נק ל228. כרגע גבולי בקבלה ומחכ לגלים הבאים, בעיקר בזכות השיפור המטורף בשלו.
אמליץ עליכם לכל מי שישאל!

דניאל ב

אחרי שנה שלא הצלחתי להגיע למו״ר מספק, לקחתי את ההכנה של פייר לביוגרפי ויום תחנות. יום התחנות של פייר מדויק בדמיון שלו לפורמט של יום התחנות במציאות והמשובים מעולים ונותנים נקודות לשיפור. הסדנה לביוגרפי עזרה לי במיוחד כך שהציון שלי בחלק זה של המבחן בלט לטובה בניגוד לשנה שעברה. ממליץ בחום!

אור ז

הייתי ביום סימולציות במכון פייר לקראת מבחן המרק״ם. היום היה מאוד מאורגן, מושקע ומתוכנן, ודימה את יום המבחנים בצורה טובה מאוד. קיבלתי פידבקים מושקעים, מקצועיים וענייניים, שעזרו לי מאוד לקראת הבחינה, ועזרו לי לשמר את מה שהיה טוב מלכתחילה, ולשפר את מה שהיה טעון שיפור. ההיכרות עם התהליך והדמיון הרב ליום המבחן האמיתי הקלו עליי והורידו מאוד את סף החרדה בזמן המבחן עצמו. ממליצה בחום! 🙂

גיל ו

צוות מדהים ואיכותי תודה רבה על ההכנה!
יום התחנות עזר לי מאוד להתכונן ליום הבחינה, קיבלתי משוב מצוות מקצועי שנתן לי הערות שימושיות שאפשרו לי להתכונן וליישם את ההערות ביום הבחינה.
הצורה שבה הועבר יום התחנות דימה בצורה ממש טובה ומציאותית את הבחינה עצמה, התרגול עם השחקנים והמראיינים והמשוב לאחר מכן עזר לי ממש לתחושת ביטחון ונתן לי הזדמנות להתמודד עם לחץ וחוסר ודאות בזמן בחינה.
תודה רבה שוב לצוות ותודה על ההשקעה הרבה ביום הזה אני ממש ממליצה!!

יעל מ

הגעתי ליום סימולציה של פייר כהכנה למבחן המרקם. הרגשתי שיום הסימולציה דימה בצורה מצוינת את היום של המבחן האמיתי וזה עזר לי מאוד להוריד את החשש לקראת המבחן. בנוסף, הרגשתי שהיה מאוד מקצועי והבודקים היו רציניים ונתנו ביקורת טובה. ממליצה בחום 🙂

אלי ס

המחירים נוחים ופר סדנה במקום כוללני. ההדרכה ברמה גבוהה ובאווירה בונה וחיובית. עברתי שיפור ניכר מהמרק”ם שעשיתי שנה קודם לכן וזוקף הרבה מכך להם!

אלמוג ע

יום סימולציה מצוין! מדמה בצורה טובה מאוד את היום האמיתי מבחינת לחץ וזמנים. השחקנים/ המראיינים היו מעולים והעלו במשובים את נקודות התורפה שלי- מה שעזר לי להתכונן כמו שצריך עד המבחן. מאוד ממליצה על פייר :):):)

שלי נ

אני ממליצה מאוד על כל אחת מההכנות שפייר עושים, ההכנות ברמה גבוהה מאוד עם צוות מקצועי ובמחיר שפוי ונוח. בזכות הימי הכנה ליום התחנות הבנתי באמת מה מחכה לי,מה שמאוד עזר לי.

שקד ב

עשיתי את הסימולציה ליום תחנות בפייר. חייבת להגיד שהיום סימולציה היה מושקע ובדיעבד גם מדמה בצורה מושלמת את מה שקורה במבחן עצמו. היום שחקנים מקצועיים מה שממש לא מובן מעליו, וצוות מקצועי שהעביר משוב אמיתי ועמוק לכל אחד ואחד שהיה. היום התבצע ביעילות ובגדול נתן לי כלים ממש טובים להמשך הלמידה למבחן ולמבחן עצמו, אני בטוחה שיש לזה חלק גדול בהצלחה שלי. תודה לכם אתם אלופים והכי פיירים😃❤️

מאיה ר

קודם כל הם תותחים
יש תחושה שדואגים לך ושאכפת להם באמת
מעבר לטיפים טובים שקיבלתי, היום סימולציות היה מעולה- גם לימד הרבה, נתן ביטחון וגם דימה בצורה מאוד מדויקת לדעתי את המס״ר עצמי
יצאתי מהיום סימולציה בתחושה מאוד דומה לתחושה איתה יצאתי מהמס״ר וזה לגמרי תאם את הציון.. אז היה לי ברור שהיום סימולציות של פייר באמת דומה לדבר האמיתי

מאיה י

ממליצה בחום, הצוות מאוד מקצועי ואדיב וזמין תמיד לכל שאלה וכל
דבר ומחירים באמת נוחים
כל שאלה או בקשה תמיד היה למי לפנות והתוכן עצמו מאוד מקצועי ויש המון מאגרים של הכנות ועזרים ללמוד מהם

נועה ר

קורס ההכנה לביוגרפי היה ממש טוב! לא ידעתי מאיפה להתחיל להתכונן למבחן, והקורס נתן מלא כלים פרקטיים כיצד להתכונן ואיך לגשת למבחן. סיון הייתה זמינה לכל שאלה ונתנה יחס אישי לכל אחד, וזה נתן הרגשה ממש טובה:) ממליצה בחום!!

גילי ק

מקצועיים, רגישים, אנושיים! ממליצה בחום רב

קרני ב

עושים הכנות מעולות ומאוד מדויקות! הייתי אצלם בהכנה לביוגרפי, בימי סימולציות, ובהכנה לשאלון שאו״ל עבור המסלול השש שנתי. אנשי הצוות מאוד מקצועיים, נותנים יחס אישי, וזמינים לענות על שאלות.

נעמה ג

השתתפתי בסדנת הביוגרפי המורחבת של פייר, וזכיתי להכיר את סיוון המדהימה שהייתה מקצועית וקשובה, נתנה עזרה מדויקת והרגשתי שבזכותה ובזכות המעטפת שפייר יוצרים, הגעתי לביוגרפי רגועה.
ממליצה בחום!

מרלן ב

עשיתי את ההכנה הביוגרפית והימי תחנות סימולציה. מורים מקצועים ואנושים
זמינים ומתעניינים מעבר לשעות של הקורס עצמו
הקורס מאוד מעמיק ומצד שני גם לא מלמד תבניות
הימי תחנות מעולים ממש, מביאים שחקנים אמיתים והתנהלות שמדמה את המציאות
נהנתי ממש

הגר ה

הצוות מקסים, וממשיכים לוודא שהכל בסדר ועונים לשאלות כשיש. מלא זומים וחומרים בחינם למי שעשה סדנאות. ממליצה!

תובל ת

קוראים לי תובל שנה שנייה תלמיד של פייר
שנה שעברה למדתי איתם רק למבחן הביוגרפי ובעזרתה של סיוון המושלמת, הוצאתי 224 בביוגרפי במבחן הראשון אך לא התקבלתי.
למרות שלא התקבלתי והמבחן הבא היה בעוד שנה, הליווי שלהם לא נגמר וגם סיוון וגם תמיר המשיכו לעודד וללוות במהלך השנה ולדבר איתי לקראת המבחן של השנה ולעשות איתי תוכנית לימודים.
השנה לקחתי גם שיעור ביוגרפי עם סיוון והעלתי את הציון ל228 ולקחתי יום סימולציות של פייר, יום סימולציות מושקע מאוד עם אנשים מקצועיים מאוד ובעלי משוב רציני, ממוקד ומועיל. שיפרתי את הציון של התחנות ב20 נקודות והתקבלתי השנה ללימודים!
אני באמת ממליץ על פייר הן בגלל הליווי המטורף במהלך הלמידה ואחריה והן בגלל ההכנות המושקעות והמקצועיות.
תודה רבה לכם פייר, ממליץ לכולם ללכת!

רעות ש

עשיתי את הסדנאות המעולות שלהם וקיבלתי ליווי צמוד ואכפתי, הכי טובים שיש!

ליהי ק

הייתי ביום סימולציה של היום תחנות- היה מקצועי, נוח, מאוד דומה למבחן עצמו מה שהכין אותי בצורה טובה. בנוסף התחקור היה מקצועי ומקיף ונתן לי שיקוף טוב של הרמה שלי, ורעיונות לאיך להמשיך לתרגל.

ממליצה!

עינב ל

הבחירה הטובה ביותר שעשיתי לקראת השלב האישיותי במיונים לרפואה:
סימולציות מקצועיות ואיכותיות, מפגשים מפורטים שמתאימים לנבחנים מרקעים שונים, זמינות מקסימלית ויחס אישי (שהוא בעצם הרבה הרבה מעבר לכך).
אכפתיות בשיאה עד הקבלה – לפחות.

ממליצה בחום!

תמר מ

בין ההכנות היחידות שאפשר לקחת ובאמת מועילות! פייר ממש משקיעים בסימולציות וזה בא לידי ביטוי. יצאתי מהיום הכנה עם תחושת ביטחון שאני יודעת לקראת מה אני באה ביום הראיון, ובאמת באותו
היום לא נתקלתי במשהו לא צפוי. המשובים של האנשי צוות גם עזרו לי להבין במה אני צריכה להתמקד.

שפרה ש

פשוט מעולים!! סיוון מומלצת מאוד בהכנה לביוגרפי, מעבר להכנה מקצועית נותנת את הלב ותומכת הרבה מעבר. התקבלתי על הפעם הראשונה עם ציון מפתיע באישיותי בזכות ההכנה של פייר, ממליצה בחום!

אפרת ק

מכון פייר עזר לי להגיע למור מרקם עם הבנה עמוקה של מה שאני הולכת לפגוש. אם זה ההכנה לביוגרפי שהייתה מסודרת ומכווינה, ואם זה יום הסימולציות שעזר לי להגיע ליום האמיתי עם יותר ביטחון. ממליצה מאד!

נועה ח

עשיתי את ההכנה לביוגרפי עם סיון המדהימה, שנתנה לי את התבנית והחידודים שהייתי צריכה. עשיתי גם את היום סימולציה לתחנות שנתן לי ביטחון ודימה בצורה טובה את היום עצמו. בנוסף, המחירים מאוד הוגנים בתעשייה מאוד יקרה.

הלן ת

עשיתי הכנה בכמה מכונים ופייר זה המכון הכי טוב בפער מכולם. קיבלתי שם את הכלים הכי טובים להתנהלות גם בבחינה הביוגרפית, וגם הימי סימולציה דימו ממש את יום התחנות. ההערות שנתנו היו מדוייקות והיחס האישי והאכפתיות האמיתית!! לא מובן מאליו בכלל. למדריכים באמת אכפת ממך ומאיך שהולך לך. ממליצה מכל הלב!

נעם ד

עברתי מספר הכנות לביוגרפי בפייר, למבחן שלו ובנוסף סימולציה של יום תחנות.
ההכנות לביוגרפי מקצועיות, מלמדות מאוד ונותנות מבנה ברור שקל ליישם ולהשתמש בו בהמשך. המדריכות בכל המפגשים היו נעימות, חדות, אכפתיות והיה ניכר שמאוד חשוב להן שנצליח.
יום הסימולציה היה הכנה טובה מאוד לפני המס”ר, נתן לי תחושה של מה אני עומדת לעבור ועזר לי להגיע רגועה יותר ליום עצמו.
אני ממליצה מאוד על המכון, מרגישה שקידם אותי ועזר לי מאוד בנושאים השונים.

נעמה מ

אין על פייר!
השקעתי המון בתהליך והלכתי להרבה הכנות ופייר זה המכון המקצועי ביותר שהגעתי אליו! הם משקיעים המון בלספק למועמדים את ההכנות הטובות ביותר שאפשר, כל חניך מקבל יחס אישי והמחירים שלהם ממש הוגנים. אני באמת ממש ממליצה!
חייב תודה ענקית למורה סיון! יש לה לב ענק והיא כלכך עזרה בכל התהליך, הייתה כנה ואמיתית איתנו ועזרה לכל אחד להוציא את הטוב שלו.
תודה רבה רבה!

אור מ

עשיתי את יום הסימולציה של פייר וממליצה מאוד! זה מדמה את יום התחנות בצורה מעולה, נתן לי מושג לאיך הוא יראה ככה שבאתי רגועה הרבה יותר, והמשובים נתנו דגשים חשובים לעבוד עליהם.

בן ר

הגעתי למספר סימולציות, היה מלמד ומשפר מאוד! והכי חשוב- הכי מדויק וקרוב למבחן האמיתי. הרגשתי שהשחקנים בסימולציות יותר מקצועיים ומאתגרים אותך מהשחקנים במבחן המרק״ם האמיתי שנבחנתי בו.